Karel Liebscher
Zlomená borovice
Id: 50701
nesignováno, olej/plátno/deska, rozměr 17 x 12 cm, oděrky na rámu, původní stav, konzultováno a pravost potvrzena PhDr. Michaelem Zachařem
zobrazeno: 2583x
Vyvolávací cena:
2 500 Kč
10 000 Kč