Karel Malich
Bez názvu
Id: 499301
pastel/papír, rozměr listu cca 43 x 36,5 cm, značeno a datováno na zadní straně, zaskleno, rámováno, pochází z pozůstalosti významné české historičky umění PhDr. Jany Orlíkové Brabcové
zobrazeno: 7521x
Vyvolávací cena:
12 000 Kč
116 000 Kč
Příhozy: 98