Čas na serveru 21:46:56

Karel Malich
Bez názvu

Id: 499301

Bez názvu

  •  / Bez názvu / Karel Malich
  •  / Bez názvu / Karel Malich
  •  / Bez názvu / Karel Malich

pastel/papír, rozměr listu cca 43 x 36,5 cm, značeno a datováno na zadní straně, zaskleno, rámováno, pochází z pozůstalosti významné české historičky umění PhDr. Jany Orlíkové Brabcové

zobrazeno: 7346x

Vyvolávací cena:
12 000

116 000

Příhozy: 98