Karel Malich
Série II
Id: 425101
serigrafie/papír, rozměr ve výřezu 31 x 26 cm, značeno, datováno, popsáno a číslováno na zadní straně, paspartováno, zaskleno, rámováno
zobrazeno: 18729x
Vyvolávací cena:
3 500 Kč
18 600 Kč