Karel Malich
Světlo dne a noci se střídá
Id: 335416
kombinovaná technika/papír, rozměr listu cca 30 x 22,5 cm, značeno, popsáno a datováno na zadní straně, zaskleno v kazetě
zobrazeno: 11448x
Vyvolávací cena:
7 000 Kč
53 000 Kč