Karel Nejedlý
Dívka s růží
Id: 112203
olej/plátno/karton, rozměr 40 x 30 cm, signováno vpravo dole, zaskleno, dekorativně adjustováno, lehce poškozený rám, původní stav
zobrazeno: 1876x
Vyvolávací cena:
4 800 Kč
17 500 Kč