Čas na serveru 16:25:10

Karel Nejedlý
Dvůr u Derfli

Id: 523401

Dvůr u Derfli

  •  / Dvůr u Derfli / Karel Nejedlý

olej/plátno fixované na kartonu, rozměr 48 x 68 cm, značeno vpravo dole, zaskleno, rámováno, oděrky na rámu

zobrazeno: 491x

Vyvolávací cena:

4 100