Karel Nejedlý
Dvůr u Derfli
Id: 523401
olej/plátno fixované na kartonu, rozměr 48 x 68 cm, značeno vpravo dole, zaskleno, rámováno, oděrky na rámu
zobrazeno: 516x
Vyvolávací cena:
4 000 Kč
4 100 Kč