Čas na serveru 02:27:05

Karel Nejedlý
Na trhu

Id: 509109

Na trhu

  •  / Na trhu / Karel Nejedlý
  •  / Na trhu / Karel Nejedlý
  •  / Na trhu / Karel Nejedlý

olej/karton, rozměr 21,5 x 32 cm, značeno vpravo dole, rámováno, oděrky na rámu, na několika místech vypadaná malba

zobrazeno: 301x

Vyvolávací cena:

1 700