Karel Novák
Daleký obzor
Id: 69417
olej/plátno, rozměr 72 x 92 cm, signováno vpravo dole, v minulosti odborně čištěno, nerámováno
zobrazeno: 2600x
Vyvolávací cena:
1 500 Kč
1 600 Kč