Karel Novák
Lesní jezero
Id: 217904
olej/plátno, rozměr 74 x 100 cm, značeno vlevo dole, nerámováno, poškozené plátno i malba
zobrazeno: 1330x
Vyvolávací cena:
800 Kč
900 Kč