Karel Oberthor
Bílý kůň
Id: 904
autorský tisk, rozměr ve výřezu 22,5 x 51 cm, signováno uprostřed dole K. Oberthor, datováno 75, paspartováno, zaskleno, drobné oděrky na rámu, původní stav
zobrazeno: 3745x
Vyvolávací cena:
500 Kč
1 100 Kč