Karel Oberthor
Klaun s houslemi
Id: 284901
olej/plátno, rozměr viditelný 31 x 23 cm, značeno vpravo dole, zaskleno, krakelováno, oděrky na rámu, stav viz foto, na zadní straně štítek z japonské výstavy
zobrazeno: 3325x
Vyvolávací cena:
3 500 Kč
10 000 Kč