Čas na serveru 11:33:30

Karel Oberthor
Růžový podvečer

Id: 529702

Růžový podvečer

  •  / Růžový podvečer / Karel Oberthor

olej/sololit, rozměr 34 x 40 cm, značeno a datováno vlevo dole, rámováno, oděrky na rámu, malba krakelovaná

zobrazeno: 915x

Vyvolávací cena:

15 000

2024,12-1,02,19,56,00

Pro přihazování se musíte přihlásit

minimální příhoz 500 Kč

Přihazovat do limitu