Karel Oberthor
Zátoka na Bezdrevu
Id: 1148
litografie, rozměr ve výřezu 17,5 x 52,5 cm, signováno uprostřed dole, datováno 75, paspartováno, zaskleno, rámováno, původní stav
zobrazeno: 3232x
Vyvolávací cena:
500 Kč
500 Kč
12.6.2014, 21:35:00
6.6.2014 | 12:37 | 500 Kč |