Karel Pucherna
Předěl
Id: 17103
olej/sololit, rozměr 60 x 50 cm, signováno urpostřed dole, datováno 87, nerámováno, původní stav
zobrazeno: 2883x
Vyvolávací cena:
1 100 Kč
23 500 Kč
Příhozy: 59