Karel Purkyně
Čtenářka
Id: 340801
olej/plátno, rozměr 42,5 x 34,5 cm, značeno vpravo dole, restaurováno, rentoilováno, poškozený dekorativní historický rám, přiložen písemný soudněznalecký posudek PhDr. Jana Štíbra
zobrazeno: 4861x
Vyvolávací cena:
7 500 Kč
160 000 Kč
Účastníci: 20
Příhozy: 120