Karel Purkyně
V jízdárně
Id: 327902
olej/plátno, rozměr 42 x 60 cm, značeno vpravo dole, v minulosti restaurováno, lehce poškozený rám, přiložen písemný znalecký posudek PhDr. Naděždy Blažíčkové-Horové
zobrazeno: 4772x
Vyvolávací cena:
12 000 Kč
87 000 Kč