Karel Putz
Šarvátka
Id: 2303
olej/sololit, rozměr 22,5 x 47 cm, signováno vpravo dole, poškozený rám, původní stav
zobrazeno: 2384x
Vyvolávací cena:
1 200 Kč
2 100 Kč