Karel Rašek
Nerozluční přátelé
Id: 124624
olej/plátno, rozměr 60 x 45 cm, signováno vpravo dole, datováno 1900, oděrky na rámu, obraz v původním velmi dobrém stavu
zobrazeno: 1976x
Vyvolávací cena:
5 000 Kč
10 000 Kč