Karel Rašek
Podzimní nálada
Id: 70904
kombinovaná technika/lepenka, rozměr 47 x 47 cm, signováno vlevo dole, datováno 1903, oděrky na rámu, původní stav, konzultováno a posouzeno PhDr. Michaelem Zachařem
zobrazeno: 3731x
Vyvolávací cena:
4 000 Kč
30 900 Kč