Karel Rélink
Bosenský Srb
Id: 171
akvarel/papír, rozměr 47,5 x 30,5 cm, signováno PD, datováno 1916 Sarajevo, zaskleno, nafoukaný prach za sklem
zobrazeno: 3424x
Vyvolávací cena:
3 000 Kč
3 000 Kč
22.1.2013, 20:00:00
22.1.2013 | 19:55 | 3 000 Kč |