Karel Rélink
Dragoun
Id: 1959
kvaš/tempera/papír, rozměr ve výřezu 48 x 32,5 cm, signováno vlevo dole, Paris 07, paspartováno, zaskleno, rámováno, původní stav
zobrazeno: 2478x
Vyvolávací cena:
1 500 Kč
7 500 Kč