Karel Rélink
Křivoklát
Id: 1589
olej/plátno, rozměr plátna 110 x 72 cm, signováno vpravo dole, datováno 1943, odřeniny na obrazu, volné v rámu, rozbitý rám
zobrazeno: 3018x
Vyvolávací cena:
1 200 Kč
1 200 Kč
3.12.2014, 20:54:00
15.11.2014 | 20:53 | 1 200 Kč |