Čas na serveru 02:33:07

Karel Rélink
Partie z vlašimského parku

Id: 497204

Partie z vlašimského parku

  •  / Partie z vlašimského parku / Karel Rélink

akvarel/papír, rozměr ve výřezu 44 x 29 cm, značeno a datováno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno

zobrazeno: 281x

Vyvolávací cena:

24.6.2024, 19:50:00

16.6.2024 18:36 3 500 Kč