Karel Rélink
Sarajevo
Id: 1164
kombinovaná technika/papír, rozměr ve výřezu 46,5 x 31 cm, signováno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno
zobrazeno: 3418x
Vyvolávací cena:
800 Kč
3 555 Kč