Karel Rélink
Zajíci na sněhu
Id: 135
olej/plátno na kartonu, rozměr plátna 58 x 54 cm, signováno LD, datováno 1930, obraz v původním stavu, na rámu drobné oděrky
zobrazeno: 3484x
Vyvolávací cena:
4 000 Kč
4 200 Kč
29.11.2012, 21:30:00
29.11.2012 | 15:23 | 4 200 Kč |