Karel Röhling
Akt
Id: 115804
tuž/papír, rozměr listu 54 x 35 cm, signováno vpravo dole, lokálně poškozený list dekorativně adjustováno, zaskleno
zobrazeno: 3573x
Vyvolávací cena:
1 500 Kč
1 700 Kč