Čas na serveru 02:40:17

Karel Rossí
Rytíř

Id: 514301

Rytíř

  •  / Rytíř / Karel Rossí
  •  / Rytíř / Karel Rossí
  •  / Rytíř / Karel Rossí
  •  / Rytíř / Karel Rossí

olej/karton, rozměr 21 x 23 cm, značeno vpravo dole, rámováno, oděrky v malbě v horní části (viz foto)

zobrazeno: 2990x

Vyvolávací cena:

2024,09-1,10,19,45,00

Pro přihazování se musíte přihlásit

minimální příhoz 100 Kč

Přihazovat do limitu