Čas na serveru 08:22:46

Karel Rossí
Zátiší v krajině

Id: 521609

Zátiší v krajině

  •  / Zátiší v krajině / Karel Rossí

olej/plátno, rozměr 43,5 x 51,5 cm, značeno a popsáno na zadní straně, rámováno, poškozený rám

zobrazeno: 491x

Vyvolávací cena:

7 000