Karel Růžička Rodon
Cirkus
Id: 302903
olej/překližka, rozměr 25,5 x 35,5 cm, značeno a datováno vpravo dole, malba lokálně poškozena, lehce poškozený rám
zobrazeno: 1346x
Vyvolávací cena:
2 500 Kč
3 200 Kč