Karel Růžička Rodon
V parku
Id: 482203
olej/plátno fixované na kartonu, rozměr 18,5 x 15,5 cm, značeno vlevo nahoře, rámováno, oděrky na rámu
zobrazeno: 273x
Vyvolávací cena:
3 500 Kč
3 500 Kč
9.4.2024, 19:56:00
7.4.2024 | 16:14 | 3 500 Kč |