Karel Šafář
Zátiší
Id: 325701
olej/plátno, rozměr 50 x 40 cm, značeno vpravo dole, nerámováno, drobné oděrky v malbě
zobrazeno: 3011x
Vyvolávací cena:
2 000 Kč
7 100 Kč