Karel Schadt
Dubrovník
Id: 246913
olej/plátno, rozměr 90 x 100 cm, rozměr celkový 115 x 126 x 5 cm, značeno vpravo dole, lehce poškozený rám, krakeláž v malbě
zobrazeno: 2672x
Vyvolávací cena:
4 000 Kč
41 000 Kč