Karel Schadt
Letní cesta
Id: 187406
olej/karton, rozměr 29,5 x 34 cm, signováno vpravo dole, obraz v minulosti čištěn, velmi dobrý stav, rámováno
zobrazeno: 1438x
Vyvolávací cena:
2 800 Kč
4 700 Kč