Karel Schadt
Letní den v polích
Id: 90701
olej/karton, rozměr 40 x 50 cm, signováno vpravo dole, poškozený rám, malba ošoupána
zobrazeno: 1824x
Vyvolávací cena:
1 500 Kč
9 000 Kč