Karel Schadt
Mrazivý podvečer
Id: 19401
olej/karton, rozměr 49 x 63 cm, signováno vpravo dole, lehce odřený obraz, značně poškozený rám, původní stav
zobrazeno: 2319x
Vyvolávací cena:
1 800 Kč
9 500 Kč