Karel Schadt
Pohled do krajiny
Id: 513301
olej/plátno, rozměr 80 x 110 cm (VELKÝ FORMÁT), značeno vpravo dole, rámováno, drobné oděrky na rámu
zobrazeno: 3657x
Vyvolávací cena:
8 500 Kč
48 000 Kč