Karel Schadt
Řeka
Id: 587
olej/plátno, rozměr plátna 71 x 90 cm, signováno vpravo dole, volné plátno, rám seschlý, na obrazu drobné oděrky, původní stav
zobrazeno: 3343x
Vyvolávací cena:
5 500 Kč
16 000 Kč