Karel Schadt
Roubenky
Id: 191401
olej/lepenka, rozměr 50 x 66 cm, signováno vlevo dole, poškozený rám, drobné oděrky v malbě, značně zašpiněno, konzultováno a posouzeno PhDr. Michaelem Zachařem
zobrazeno: 1662x
Vyvolávací cena:
2 500 Kč
4 600 Kč