Karel Schadt
Tuhá zima
Id: 348201
olej/plátno, rozměr 70 x 100 cm, značeno vlevo dole, lehce poškozený rám, stav viz foto
zobrazeno: 3026x
Vyvolávací cena:
4 000 Kč
13 611 Kč