Karel Schadt
U moře
Id: 399502
olej/karton, rozměr cca 30,5 x 40,5 cm, značeno vpravo dole, zaskleno, rámováno, poškozený rám, malba na několika místech přilepena ke sklu
zobrazeno: 501x
Vyvolávací cena:
1 500 Kč
1 900 Kč