Karel Schadt
V krajině
Id: 528201
olej/překližka, rozměr 37 x 45 cm, značeno vpravo dole, rámováno, oděrky na rámu
zobrazeno: 1489x
Vyvolávací cena:
2 500 Kč
2 900 Kč
2024,12-1,02,19,33,00
minimální příhoz 100 Kč