Karel Schadt
Zasněžená vesnička
Id: 331
olej/plátno, rozměr plátna 90 x 100 cm, signováno vlevo dole, obraz i rám v původním výborném stavu
zobrazeno: 3397x
Vyvolávací cena:
11 000 Kč
14 000 Kč