Karel Schadt
Zima
Id: 134403
olej/karton, rozměr 49 x 65 cm, signováno vpravo dole s datací a věnování, signováni též vlevo dole, poškozený rám, lokální lehké poškození povrchu malby
zobrazeno: 1677x
Vyvolávací cena:
3 000 Kč
9 800 Kč