Karel Schadt
Zima na Benecku
Id: 460
olej/plátno, rozměr plátna 50 x 66 cm, signováno vpravo dole, zaskleno, drobné oděrky na rámu, původní stav
zobrazeno: 3098x
Vyvolávací cena:
4 500 Kč
5 900 Kč