Karel Schadt
Zima v horách
Id: 133905
olej/plátno, rozměr 35 x 44,5 cm, signováno vlevo dole, plátno lokálně protlačeno, oděrky na rámu
zobrazeno: 1508x
Vyvolávací cena:
2 500 Kč
2 900 Kč