Karel Schadt
Zima v Nízkých Tatrách
Id: 166807
olej/plátno, rozměr 60 x 74 cm, signováno vpravo dole, popsáno na zadní straně, oděrky na rámu
zobrazeno: 1852x
Vyvolávací cena:
4 000 Kč
21 000 Kč