Karel Schadt
Zimní nálada
Id: 353806
olej/plátno, rozměr 90 x 90 cm, značeno vpravo dole, lehce poškozený dekorativní rám, obraz v původním stavu viz foto
zobrazeno: 1232x
Vyvolávací cena:
6 000 Kč
33 500 Kč