Karel Schadt
Zimní potok
Id: 1500501
olej/karton, rozměr 40 x 29,5 cm, signováno vpravo dole, volné v rámu, doporučeno čistit, rám poškozen, původní stav
zobrazeno: 2316x
Vyvolávací cena:
1 100 Kč
2 601 Kč