Karel Schadt
Zimní průhled
Id: 56317
olej/plátno, rozměr 54 x 67 cm, signováno vpravo dole, novodobě rámováno, obraz v původním stavu, konzultováno a posouzeno PhDr. Michaelem Zachařem
zobrazeno: 1792x
Vyvolávací cena:
1 800 Kč
10 600 Kč