Karel Schauer
Jarní nálada
Id: 101601
olej/plátno, rozměr 70 x 100 cm, signováno vpravo dole, dekorativně adjustováno, oděrky na rámu, obraz ve zcela původním stavu
zobrazeno: 4117x
Vyvolávací cena:
2 500 Kč
10 500 Kč